Kielo Pompy Beczkowe

Kielo Pompy Beczkowe
QL nazwa: Kielo Pompy Beczkowe
QL kategoria:
QL opis:

Firma Kielo specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju pomp mających zastosowanie m.in. w ogrodach, przedsiębiorstwach produkcyjnych i przemysłowych oraz w firmach usługowych. Jej oferta obejmuje funkcjonalne pompy beczkowe i dozujące sprowadzane od znanych producentów, pompy wirowe-chemoodporne stosowane w branży oczyszczalni ścieków i przemyśle farmaceutycznym oraz cały szereg pomp membranowych i higienicznych mających zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

W firmowym sklepie internetowym można znaleźć szczegółowe opisy przeznaczenia poszczególnych pomp, a także skorzystać z pomocy wykwalifikowanej kadry, która również telefonicznie chętnie udzieli odpowiedzi na różne pytania i pomoże klientom dobrać pompę odpowiednią dla prowadzonej przez nich działalności.

Dodatkowo w sklepie internetowym jest również dostępna szeroka gama akcesoriów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania pomp, jak np. oryginalne adaptery zbiornikowe, rotory i sprzęgła do pomp, systemy mocowania czy elementy napędowe pomp elektrycznych.

QL strona www: pompy beczkowe
QL telefon: 756409002
QL siedziba: ul. Kokoszków 24A 34-400 Nowy Targ
QL Regon: 122961742
QL NIP: 7352858145
  • Kielo Pompy Beczkowe
  • Kielo Pompy Beczkowe
  • Kielo Pompy Beczkowe
  • Kielo Pompy Beczkowe
  • Kielo Pompy Beczkowe