Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
QL nazwa: Stokado Sp. z o.o.
QL kategoria:
QL opis:

Idea self storage

Magazyny samoobsługowe były znane w USA już od kilkudziesięciu lat, jednak biznes ten rozkwitł na początku lat dwutysięcznych. Początkowo magazyny do wynajęcia były popularne w Stanach zjednoczonych, szybko jednak zyskały uznanie klientów na całym świecie. Obecnie można je znaleźć w niemal każdym kraju. Czym są więc idea self storage? To najem magazynów, zwanych też mini przechowalniami. Służą one do przechowywania różnego rodzaju rzeczy i dóbr, np. dokumentów, książek, ale również rowerów czy motocykli. Do doskonała alternatywa dla osób, które chcą oszczędzić cenne miejsce w swoim biurze czy mieszkaniu. Pozwala to w łatwy sposób uporządkować dom czy miejsce pracy.

Do kogo jest kierowany self storage?

Do każdej osoby, która ceni sobie ład i porządek, ale także dla osób, które chcą zaoszczędzić miejsce w domu, piwnicy, garażu czy składziku. Dzięki temu mamy możliwość bezpiecznego przechowywania cennych dla nas rzeczy. Rozwiązanie sprawdzi się też w sytuacji przeprowadzki, remontu czy wyjazdu. W każdej chwili mamy dostęp do wynajmowanego przez nas magazynu, dzięki indywidualnemu zabezpieczeniu, tylko my mamy dostęp do naszych rzeczy. Magazyny są dostępne dla klientów 24 godziny na dobę, przez cały rok. Obiekty są monitorowane całodobowo, co zapewnia dodatkowy komfort. W boksach możemy przechowywać niemal wszystko poza żywymi organizmami, przedmiotami niebezpiecznymi i łatwopalnymi, oraz takich, których posiadanie jest zabronione przez prawo.

Stokado – bezpieczeństwo i wygoda

Stokado oferuje państwu wynajem komórek i kontenerów o różnych powierzchniach. Magazyny zewnętrzne zapewniają możliwość bezpośredniego podjazdu samochodem, co jest bardzo komfortowe w przypadku większych gabarytów przechowywanych rzeczy. Oferta kierowana jest zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Okres najmu jest elastyczny, dzięki czemu komórkę można wynająć na tydzień, miesiąc lub kilka lat. Firma Stokado jest dostępna w kilku polskich miastach: w Legnicy, Wrocławiu, Bydgoszczy i Poznaniu. Self storage jest bezpiecznym i wygodnym sposobem na przechowywanie rzeczy.

QL strona www: self storage poznań
QL telefon: 666030777
QL siedziba: ul. Opolska 178 52-014 Wrocław
QL Regon: 022172988
QL NIP: 8992745172