Wysoka efektywność cieplna

Wysoka efektywność cieplna, niezawodna konstrukcja oraz współczesny wygląd, nie szpecący pomieszczeń tak jak dawne, ciężkie, żeliwne grzejniki. Czy to wszystkie zalety, jakie posiadają grzejniki konwektorowe? Z pewnością nie! O ich plusach przekonało się już dziesiątki tysięcy klientów, którzy zdecydowali się na ich montaż w swoich mieszkaniach, domach czy biurach.

Niewielka waga, bardzo duży wybór wielkości i modeli, a do tego konkurencyjne ceny. Wszystko to sprawia, że w nowoczesnym budownictwie, jak i budynkach powstałych w ciągu minionych 10 lat, grzejniki konwekcyjne są jednymi z najczęściej spotykanych. Czym się kierować, jeśli i do swojego mieszkania chcesz kupić grzejniki konwektorowe?

Przede wszystkim należy prawidłowo dobrać ich wielkość do kubatury pomieszczenia. Złota zasada jest prosta – im większe pomieszczenie, im większa liczba okien i drzwi, tym większe powinny być grzejniki. Dobrem najlepszej wielkości zajmie się projektant, jak również mogą w tym pomóc internetowe kalkulatory wydajności ogrzewania.